מהו תטא הילינג?
התטא הוא תדר במוח, שבו אנו נמצאים במצב של שנת חלומות, אותם חלומות, שאנחנו זוכרים אחרי הקימה, אותם חלומות המגיעים מהתת-מודע.

בשיטה זו, יש נגישות בטוחה ונוחה, לתת מודע, כל זאת בערות מלאה ובהקשבה למטופל בכל רגע נתון ובדיוק מירבי לכל אדם ואדם.
אפשר לשלוף מחשבות מעכבות,אמונות חוסמות, לאפשר חשיבה והבנה מיטיבה ובכלל לבצע ניסים.
 
התטא מחוברת ישירות לרעיון של חשיבה חיובית.
שינוי החשיבה, בחירת המילים המדויקות והנכונות ביותר יוצרות מציאות אחרת, חיובית ונעימה.
המאפשרת תכנות מחדש,של רעיונות, אמונות, ורגשות. שליפת מחשבות ורגשות, מחסומים מעכבים וגם בימים הפחות נעימים להבין שזה זמני ותיכף עובר.
 
מאחר וכולנו מסתובבים עם הרבה הגנות בעולם, לפעמים אנחנו בעצמנו לא יודעים מה אנחנו חושבים באמת או מרגישים באמת, בטיפול תטא, בזכות הנגישות לתת המודע התשובות שניתן תהינה אמיתיות, ללא הגנות של ראציונל, תפיסה חברתית או אגו.
אלא האמונה האמתית של תת המודע ועם זה הרבה יותר קל ומדויק לעבוד, זה מאפשר שינוי אמיתי.
 
זה כמו לשאול ילד קטן שאלה, התשובה שתקבל תמיד תהיה אמיתית, מאחר ועדיין אין לו צורך להסתיר.
טיפול בתטא מאפשר ריפוי נפשי,רוחני ופיזי, מהסיבה שהכל מתקשר האחד לשני וכל זאת מלווה ומונחה עם אהבה ללא תנאי, ישירות מאנרגית הבריאה, אנרגיה שהיא לא שיפוטית, בטוחה, מוגנת ומלאת אהבה. הישר מהרקיע השביעי.
כמה פגישות אצטרך?
הרבה עבודה יכולה להיות מכוסה בפרק זמן קצר עם תטא הילינג. 
כמות המפגשים הנדרשים משתנית מאדם לאדם ובמה שהם רוצים להשיג. 
מטופלים פעמים רבות חווים שינוי בתוך פגישה אחת, אולם לפעמים מערכות האמונה סביב הנושא מורכבות יותר והטיפול יתבצע בכמה פגישות כדי להשיג השינוי הרצוי ע"י עבודת אמונות עמוקה יותר. 
הקביעה בכמה פגישות יהיה צורך תלויה במערכות האמונה, לעיתים נגיע לאותה אמונה מכיוונים שונים, וזה יצריך טיפול מכיוון אחר. ואז הטיפול הוא באותו נושא, אך מגיע אליו מכיוון אחר לגמרי.איך להתכונן לטיפול?
לשתות הרבה מים. זה חשוב לגוף להיות רווי במלואו, זה יאפשר בדיקת שריר ברורה וחזקה. 

חשוב להגיע לפגישה עם יחס טוב וכוונה של רצון לשינוי חיובי, חשוב שיהיה ברור מהו הנושא שאתה רוצה לעבוד עליו במהלך הפגישה, אם יש לך רעיון איך הבעיה שלך משרתת אותך או מה אתה למד כתוצאה מבעיה זו, דבר זה יוכל להאיץ את קצב הטיפול.כיצד אני מוצא מטפל שמתאים לי? 
אני מאד מאמינה באינטואיטיביות, אם המטפל נעים לך, אתה מרגיש נוח ובטוח, לך עם זה.אם יש תחושה של התכווצות בגוף, הגוף מציין שלא נעים לו, וזה סימן להתרחק.

מהי אמונה חוסמת?

אמונה חוסמת, היא מעין משפט, הנמצא אצלנו בתת המודע.
אנחנו בדרך כלל לא מודעים אליו אך הוא משפיע ישירות על ההתנהלות בחיינו.
אמונות לדוגמא: 
  • כסף הוא דבר רע,
  • להיות חומרי זה ערך רע.
  • לא מגיע לי
  • אני לא ראוי/ה לטוב.
  • אני שמנ/ה
  • כל מה שעולה חייב לרדת – אמונה לדוגמא זו, לא תאפשר לנו לשמור על מצב פיננסי יציב ומאוזן.
יש מגוון גדול של אמונות המתקיימות בו זמנית בתת המודע שלנו, אמונות אלה, לעיתים משרתות אותנו, והרבה פעמים מעכבות את מהלך החיים התקין שלנו, מעכבות את ההתקדמות בעבודה, בפרנסה, בירידה במשקל, בכניסה להריון.
 
כל עוד אנחנו לא מודעים לתת המודע שלנו, אנחנו מאפשרים לו לנהל את חיינו, לקיחת השליטה על תת המודע לידיים שלנו, מאפשרים לנו לנהל את החיים שאנחנו רוצים לעצמנו וכך נוכל ליצור מציאות חדשה, מיטיבה יותר המתאים למה שאנחנו באמת רוצים עבור עצמנו.